HAKKIMIZDA

Türkiye'de Shinari Markası adı altında üretimini yaptığımız motosikletlerimiz Loncin Teknolojisi ile tasarlanmış ve donatılmıştır.

TÜRKİYE'NİN MOTORSİKLET ÜRETİCİSİ

Firmamız 2010 yılında İstanbul merkezli olmak üzere kurulmuştur. Artan talepleri cevaplayabilmek adına fabrika merkezi Kocaeli Gebze Sanayi Bölgesi 'ne taşınmış yıllık üretim kapasitesi 25000 adet olan motosiklet üretim tesisini kurmuştur. Firmamız, dünyanın sayılı üreticilerinden olan LONCIN motosiklet markasının Türkiye temsilcisidir.

Firmamız yine dünyanın önde gelen ATV üreticisi olan CECTEC ATV 'nin de Türkiye distribitörü ve yine ülkemizdeki markanın tescilli sahibi konumundadır.

news

Bayilerimize, servislerimize, temelde kullanıcılarımıza ulaştırılması gereken modellerin, yedek parçaların ve aksesuarların en hızlı şekilde gönderilmesini sağlayarak hızlı hizmete de önem vermekteyiz.

news

Tamamen size özel tasarlanmış ve tüm isteklerinizi yerine getirecek bir motorsiklet arıyorsanız SHINARI Motorsiklet modellerimiz tam size göre! Modern tasarımı, sadeliği ve şık duruşuyla her kullanıcının beğeneceği modeller bir arada.

news

SHINARI Motorsiklet olarak müşterilerimizden gelen her türlü görüş, öneri, şikayet ya da talep en hızlı şekilde ilgili kişiler tarafından ele alınarak büyük bir hassasiyet ile değerlendirip en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaya odaklandık.

81
Şehir Ağı
27
Bayi Noktası
65
Servis Noktası
45000
Katedilen Km
9000
Test Sürüşü

MOTORSİKLET Modellerimiz

Tasarımlarıyla farkını ortaya koyan modellerimizi detaylı bir biçimde inceliyebilirsiniz.

SHINARI MOTORSİKLET 'in Güvenilir İş Ortakları

Shinari Motorsiklet, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen prestijli markalarıyla işbirliği yaparak yurt içi ve yurt dışına değer katan projelerinde alanının en iyileri ile çalışmaktadır.

brand
brand